BLOG

Adminka.

11. června 2013 v 13:39 | Jamie Williams
Hello my loves!
I know, that I... I don't give youi some new stories, but.... I will change it, I promise!
More in WA.

Playlist! :D

27. května 2013 v 19:19 | Jamie Williams
Konečně jsem se odhodlala sepsat i já svůj playlist. Je to jen něco kolem devadesáti písniček, napsala jsem jenom to, na co jsem si vzpomněla jen tak z fleku .D

Nový blog :3

23. května 2013 v 21:00 | Jamie Williams
Jak jste si mohli všimnout, někd dřív jsem tu psala, že si zakládám nový blog. (huh, kdy to bylo? O.o nemám páru...)
A ten blog už je zprovozněn!
everything-but-nothing.blog.cz !!!! :334
Budu vděčná všem, kteří ho navštívíte a ještě více všem, kteří zanecháte komentář, protože je zaližen teorve včera.
Love ya all! xx

Muah, question!

22. května 2013 v 11:11 | Jamie Williams
Jak si někteří z vás možná všimli, tento blog už nefunguje tak jako dřív a ani tak jak by měl. Problémy s rubrikami, problémy se vším. Ale nechci ho rušit. A ani nebudu. Miluju tenhle blog. Je to první pořádný blog, který jsem kdy měla a já se ho nevzdám. Miluju ho, stejně jako miluju vás.
Ale, vzhledem k tomu, že na bromance kingdom už nechodím, přemýšlím o přesunu na nový blog. Založím nový, kde by bylo všechno. Diary, stories, fan fiction, daily news about my loves, prostě... Prostě nový začátek se starými lidmi. Nový pořádný začátek. Chápete mě? :D
Co mám teď v plánu? Konečně dopsat Udělám cokoliv, aby byl jen můj. Boah, měla to být jednorázovka, teď má 12 dílu a je to tak zamotané. Louis je někde v háji, Harry neví co chce, Niall čeká mimino, Justin je zrádná svině a Zayn plánuje něco provést Hazzovi, aby byl blonďáček jenom jeho (to jsem nenapsala!) Manažeři zrušili One Direction, kluci jsou sami zmatení, neví, clo bude dál, bojí se a chtějí najít Louise. Najdou ho? Co bude dál? A co Niallovo dítě? Jak se Hazz rozhodne? Bude s Louisem, Niallem, nebo se na oba vykašle? Tolik otázek a já na žádnou nevím odpověď! Musím to nějak ukončit. Ale jak? A kdy? O.o Sad end je plánovaný už od začátku. Ale jak ho udělám? Samotnou mě děsí, jak jsem to rozvedla. Měla to být jednodílka. A je z toho... TOHLE.
Co bude dál? Jdu si udělat nový blog. Co bude s tímhle? Budu na něj dál přidávat, o to se nebojte, ale mojí novou prioritou je hlavně ještěnepojmenovanýblog. Najde se někdo, kdo by ho vedl se mnou? Ne? Nevadí.
Vím, že to nikoho nezajímá, ale byla byych ráda, kdybyste někdo zanechal komentář. Love you guys xx

Union J.

3. května 2013 v 11:15 | Jamie Williams
Chuch! Od příštího týdne (znouv) jedu tyhle úžasně ňuňaté a perfektní kluky, který (už zase) miluju! Jela jsem je i v X-Factoru, pak jsem nějak přestala a od týdoby, co vyšlo Carry you acoustic je jedu znova! Jakmile vyšel klip jsem e do nich znovu a naprosto zamilovala... Jaymi, Jamie, Josh a George.... Ahhh!
Kdyby nebyl Jaymi teplej a navíc zadanej, hned bych ho samou láskou snědla :33

Murphy's stories

1. května 2013 v 21:35 | Murphy
Tento článek je pouze pro ty, kteří měli rádi povídky, které jsem psala.
Chci Vám totiž oznámit, že se stěhuju z tohoto blogu na svůj vlastní, který najdete ZDE.
Doufám, že aspoň někoho z Vás napadne ke mně nakouknout.
Budu vděčná za Vaši návštěvu a chci Vám poděkovat za všech šest měsíců, kdy jsem zde zveřejňovala, za Vaši podporu a náklonnost.
Vaše Murphy

P.S. A hlavně děkuju Jamie a Evee ... za všechno :*

Homofobie aneb ....

29. dubna 2013 v 13:14 | Jamie Williams
Homofobie. Něco naprosto nechutného.
No vážně, odsuzovali byste vaší matku jenom proto, že nejí špenát? Nebo byste nechodili do školy s holkou, která nemá ráda růžovou a nosí jen žluté boty? jen příklady (!)
Vemte to z pohledu gayů a leseb. Jak by bylo vám, kdyby vás někdo odsoudil jenom proto, že máte třebas rád/a zrzky, nebo namakané blonďáky?
přijde mi nechutné někoho odsuzovat jenom proto, že je jiný.
Každý má právo si vybrat, koho bude milovat, nebo jaké pohlaví bude preferovat. A právě proto jsem zapojená do boje proti homofobii, který pořádá stránka http://klaine-daily.blog.cz/.
Mám spoustu přátel mezi gayi a nemůžu říct, že by byli nějak špatní, nebo zlí, nebo bychom je měli odsuzovat. To právě naopak! jeden z mých nejlepších přátel je gay a já ho naprosto a totálně miluju. Ten kluk je skvělej kamarád a já jsem ráda, že jsem ho poznala!
Každý z vás si nejspíše prošel alespoň jedním odsouzením. A právě Vám, kteří toto čtete a vzpomínáte na to, jak vám kdysi někdo ublížil a jak jste se cítili, řeknu toto. Zamyslete se nad tím, jak bylo vám, když vás někdo shodil. Jak se asi cítí oni, když je neustále někdo shazuje, podkopává jim nohy a brání jim vstát? .... Jen se nad tím zamyslete. Pak vás možná napadne, že všechno není takové, jak to vidíte vy. A pokud stále váháte, zda je odsuzovat nebo ne, doporučuji se kouknout na seriál Glee. Je tam nádherně vylíčen problém s homosexualitou v dnešní době a já doufám, že se nad sebou alespoň zamyslíte.
xx Jamie

Nějaký fotky

18. dubna 2013 v 10:40 | Jamie Williams
Jak už vám nadpis chytře prozrazuje, jdu vám sem dát nějaký fotky, které jsem našla na netu a k nim ještě velice chytré popisky..
WTF?! Niall nemá obočí. Narodil se už bez něj a nosí "fake". Soundavá si ho jenom, když je sám s klukama nebo běhá. Vůbec tu nehýkám jako praštěná, protože se nemůžu smát a zní to, jakobych brečela :D
Btw. Kdyby se někdo divil, běhemdneška na blogu nejspíše propukne velká rekonstrukce!
A ano, fotky jsou pod perexem :D

Hey!

18. dubna 2013 v 10:08 | Jamie Williams
Heeey, what's up guyyyz?!
Ano, Jamie je nemocná a pekelně jí to ****************** ..... Ano, jsem slušná holčička kecám, bad, bad, pervet girl a už mi z toho hrabe... Pořád spím anebo smrkám a hrabe mi z toho. Venku KONEČNĚ hezky a já musím tvrdnout doma. ROdinka jezdí každej den na chatu, venku svítí sluníčko a já jsem sama doma.. -_-
Jo, leze mi to na mozek -_-
A jak už to tak bývá, mám spoustu času na přemýšlení a k tomu i spoustu nápadu. A chcete některé slyšet? TAk si počkejte. Teď poslouchejte.
Hey ty! Jo, přesně ty! Okamžitě se koukni na jeden z těhle blogů:
http://happy-hm.blog.cz/
První blog patří jedné z mých nejlepších blogových kamarádek a je prostě... Prostě pandí.
Další blog vytváří úplně kjhgvbnm covery k povídkám.
A zbývající dva blogy patří těm dvěma holčinám, které vytváří covery a jsou to taky moc super blogy, takže se tam okamžitě padejte podívat, nebo si vás najde blonďatá panda s fialovejma tlapama! (nehrabe mi...)
První závažný nápad. Nový admin. Ano, musíme přistoupit k tomu, abychom najali nového admina. Murphy odešla z osobních důvodů, Nits se nám tu také dlouho nezdržela, Štěpán se na nás vykašlal a šel si na svůj blog a Nian má přijímáčky... Prostě... Tragédi no. Nemyslíte? A proto navrhuji, abyste se ke mně někdo přidal.
Napište nám na email (my-world-of-fictions@seznam.cz) proč si myslíte, že právě TY byses hodil na admina. Podmínky: alespoň minimální zkušenost s blogem. Měl bys psát povídky. Minimální věk 13 let. stejnak si myslím, že se nikdo neozve
Dalším nápadem, nebo možná nutností, je náběr AFFS. Podmínky? žádný nemám. Snad kromě toho, že byste měli mít blog -_- jo, leze mi to na mozek! Prostě do komentáře napište vaše jméno (popřípadě dalších adminů), věk a adresu blogu. Bereme všechno a všechny!
Třetím (a mám dojem, že předposledním) nápadem je štafetová povídka. Napíšu prolog, do komentáře se někdo ozve, napíše první díl, pošle nám ho na email a my ho zveřejníme, někdo se ozve do komentáře, napíše další díl a bleblable... Podmínka je 1 stránka ve wordu, aby to mělo alespoň nějakou úroveň. Zaujalo to někoho z vás?
A prozatímně poslední (věřte mi, že se nudím, takže toho bude ještě víc -_- ale aspoň jsem aktivní, no ne?) nápad jsou povídky na různé písničky. Prozatím samozřejmě 1D a Jussssstííínek... (yeah, lofísQuju ho .... Bojim se sama sebe. Vážně mi hrabe.) Každý bychom napsali jednu, nebo ještě nevím .D Už mám nápad na Up All Night (něco na styl videa od Jedward-Bad Behaviour). Nebo by to šlo, že bychom psali jednu dlouhoooou povídku (třebas tu štafetovku) a jednotlivé díly by se jmenovali podle písniček... Sakra, hrabe mi.
Myslíte, že by se někdo něčeho z tohohle úastnil?

One Direction infection

27. března 2013 v 13:42 | Murphy Marry Styles
Hello Darlings,
píšu z důvody nemoci .... :/ Pokud někdo z Vás čeká na další díl What If ... nevzdávejte to. Budu se ho snažit napsat co nejdřív. Teď to ale nejde, protože jsem nemocná a nemám na nic moc pomyšlení. Ale pamatuju na Vás a jen co mi bude líp, sepíšu další díl.
Děkuju za pochopení.
Vaše Murphy Marry Styles :*

Koune se někdo?

26. března 2013 v 10:33 | Jamie Williams
Prosím koukněte se SEM....
Ano, blog Codysimpson-ff končí a já se chci zeptat, zda se najde někdo, kdo by o něj měl zájem?

Visitors ....

26. března 2013 v 10:22 | Jamie Williams
Navstevnost za minuly tyden (18.3. 2013 - 24.3. 2013) je:
Pondeli: 62
Utery: 56
Streda: 58
Ctvrtek: 55
Patek: 55
Sobota: 64
Nedele: 74

Celkem: 424

PANEČKU!!! Každej den před padesát lidí? O tom se mi ani nesnilo :33 Děkuju! Jste skvělí! ALe... Proč když máe tolik návštěv, tak nekomentujete? To se vám naše povídky nelíbí, či co? Prosím, vysvětlete nám proč nekomentujete a my sse to pokusíme napravit.. .//

Visitors :'3

18. března 2013 v 15:35 | Jamie Williams
Děkuji Vám za všechny členy MWOF!
Navstevnost za minuly tyden (11.3. 2013 - 17.3. 2013) je:
Pondeli: 66
Utery: 65
Streda: 56
Ctvrtek: 43
Patek: 54
Sobota: 99
Nedele: 60

Celkem: 443
Jste úžasní, že každý den tu bylo více než 40 lidí, ale doopravdy nás neštve, že nekomentujete :P
Jinak, člen MWOF, má kamaráda, který má blog. Zkouknete ho někdo?

101 cílů za 1001 dní

24. února 2013 v 20:01 | Jamie Williams
Jamie se konečně dokopala k tomu, aby konečně sepsala své cíle. Samozřejmě, že se toho zúčastnila! :D
Máte je pod perexem, pokud by vás to někoho zajímalo :)

Je nám líto, ale...

18. února 2013 v 17:35 | Admins
Tak jo lidičkové..
Je nám to moc líto, ale nedá se nadělt nic jiného, než vám "dát nůž na krk". Snažíme se tu jak blbci, píšeme povídku, přidáváme je sem, děláme se s layoutem a vy na nás takhle?! Co jsme vám udělali, že se nemůžete dokopat k sepsání jednoho pitomého komentáře? Ano, pro vás možná bude pitomý, ale pro nás doopravdy něco znamená!
Znamená, že si někdo ten těžce vydřený článek přečetl, znamená to reakci, zpětnou vazbu..
A to je to, co potřebujeme!"!
Chceme toho po vás tolik?
Pokud nebudou u každé povídky, minimálně 2!! komentáře (to snad není tolik, ne?) tak se prostě a jednodušše nebude nic jiného přidávat. Nechápu, proč zrovna u nás musí být ta zpětná vazba taková... Žádná!
Děkujeme.

Bieber Fever :P

17. února 2013 v 13:20 | Jamie Williams

Jamie mě požádala, abych Vás všechny upozornila, že je nemocná a než se uzdraví, nebude nic přidávat. Takže na ní myslete a .... snad se brzy uzdraví. Má horečku a nejspíš rýmu....podle mě má už dlouho Bieber fever, ale ... toto je prý horší :D
Vaše Murphy

VOTE, VOTE, VOTE!!!

15. února 2013 v 11:41 | Jamie Williams
Nezapomeňte volit pro One Direction, WMYB, Justina Biebera, Selenu GOmez a... Ano, sice jí nemám, kecám mám jí ráda.. Taylor!!! :3

Mr. Williams is back bitcheeez!!!!

6. února 2013 v 20:06 | Jamie Williams
Ahojte miláčci !
Musím Vám oznámit, že pan Williams, alias Kubík, tedy moje zlato, je zpět! A dokonce i s novým blogem! Najdete ho ZDE .. Budu ráda, když se za něj podívat bitchez, protože on je prostě úžasnej a nějakej ten talentíček má! A nemalý!
Sice se většinou přejímá pánské přijmení pro holku, ale u nás to je obráceně. Prostě Mrs. Jamie & Mr. Kubík Williams forever together!

Visitors, 'cause I love ya!!!!

4. února 2013 v 20:13 | Jamie Williams
Miláčci :'3 Já tu z váš pláču, protože jsem dojatá, jak jste si náš blog oblíbili :) Strašně mnoc Vám děkuju, protože bez Vás, bychom nebyli tam, kde jsme teď :') a děkuju i všem, kteří navštívili můj "nový" blog a během necelých tří dnů mi skoro trhli stovku návštěv :3 ZDE

Navstevnost za minuly tyden (28.1. 2013 - 3.2. 2013) je:
Pondeli: 45
Utery: 43
Streda: 35
Ctvrtek: 49
Patek: 61
Sobota: 118
Nedele: 123

Celkem: 474

Bromance Kingdom

3. února 2013 v 14:54 | Jamie Williams
Tak, konečně jsem se dokopaůla k tomu, abych vám dala adresu mého nového blogu, ač ho někteří už možná znáte :) Návštěvu nedoporučuji lidem, co odsuzují gaye, nemají rádi Bromance a sex klulů :)

Včerejší návštěvnost O.o

3. února 2013 v 9:54 | Jamie Williams
Takhle včera postupovala návštěvnost :3 První je Hazzoušek, pak to krásně stoupalo, až jsme možná překonali číslo 115! Nevíme, zda jsme ho překonali, to se dozvíme, až nám přijde e-mail, ale... 8áááááááááááááááááááááááááááááááá!!! Já tu šílela, brečela jsem nadšením a to jenom díky vám! Děkujeme, že jste si takhle oblíbili náš blog a budeme rádi, když ta čísla budou stále stoupat :) Budeme se vám snažit vyhovět ve všem, dávat sem všechny možné druhy povídek, abychom ukojili náročnost našich čtenářů, ale... Děkujeme! Děkujeme Vám strašně moc....
Jamie Williams

Layout na new blog? O.o

1. února 2013 v 17:50 | Jamie Williams
Ahojte (:
Jamie se konečně dokopala k tomu, aby začala zakládat nový blog, ale potřebuje od vás radu a to, který layout je prozatímně ten nejlepší? :)
1.
2.
3.
??????

19 - live while you're YOUNG

1. února 2013 v 12:06 | Murphy
Sometimes you makes me cry
sometimes you makes me smile
Sometimes you makes me laught
sometimes you makes me bitter
But you always makes me HAPPY.
You always makes me love you.
So ... we L-O-V-E you Hazza....never forget about it ... no matter what.
You will be forever our Kitten :*
Love ya :*

Party hard!!!!

1. února 2013 v 11:04 | Jamie Williams
Dneska byste měli dvojnásobně slavit, protože máme hned 2 důvody k oslavám!!!!!
1. Náš úžasný pan Kudrnáč dokonalý slaví 19. narozeniny :3 Prostě naše Hazzátko Lízátko :P
2- Náš blog slaví 3 měsíce svého bytí miláčci ;) Strašně moc vám za všechny adminy děkuju, že jste nám udělali už přes 3500 návštěv a doufáme, že ty čísla budpu stále naskakovat :p Milujeme vás <3 ...Jamie, Nian, Nits, Murphy, Stefan ...

Nový blog O.o

31. ledna 2013 v 19:26 | Jamie Williams
Jamie se rozhodla, že si možná založí vlastní blog!!!!! Jenom a úplně její! Informace v celém článku (:

Muhaha

29. ledna 2013 v 15:55 | Jamie Williams
Jamie s Murphy společně rozjíždějí nový blog, takže pokud byste se chtěli kouknout, nikdo vám bránit nebude! http://phenomeniall-sweets.blog.cz/ :)

upozornéní

23. ledna 2013 v 10:35 | Jamie Williams
Jak jste si mohli vsimnout, nas blog ma novy kabatek, za ktery vdecime uzasne Neree :-) jak se vam libi? :-) ADMINS

Harry is everywhere

19. ledna 2013 v 21:44 | Murphy
Náš dokonalý Kudrnáč znovu navštívil náš blog a to přesně ve 21:43 :-D
If you know what I mean ;-)

For AFFS

18. ledna 2013 v 8:03 | Jamie Williams
Tak tady máte ikonku našeho blogu, konečně jsem se dokopala k objednávce, takže tady jí máte:

Děkujeme, ADMINS (:

Jiall is true love ♥

17. ledna 2013 v 19:56 | Jamie Williams
Myslím si, že mnoho z vás už slyšelo o Jiall love (Tedy Justin a Niall) .... Jelikož jksem Belieber i Directioner, jsem pro to všema deseti (y) !!!

Jaký je váš názor na Jiall love? Je to pravda?

If you know, what I mean....

13. ledna 2013 v 14:54 | Jamie Williams
Náš blog navštívil Harry Styles!!! :DDD

If you know, what I mean .DDD

20 is a big number

12. ledna 2013 v 17:12 | Murphy
You are big boy now.... We L-O-V-E you Zayn!!!.... and we always will ... <3

Klipy One Direction

12. ledna 2013 v 11:51 | Jamie Williams
Jaký klip 1D kje váš nejoblíbenější? :)


Btw. K našim dokonalým adminům z pánské strany. Štěpán je pozastaven do konce ledna, pak už se vám začne normálně věnovat a Péťa zrovna tak ;)

Haha

11. ledna 2013 v 18:15 | Jamie Williams
Ahojte (:
Jamie má pro vás velice lákavou nabídku, alespoň dle jejího mínění..
Kdo pošle dnes do půlnoci povídku, je jedno o čem (nejlepší by byla not FF), tak dostane povídku věnpvanou od Jamie a může být o čemkoliv... Každý, kdo pošle povídku zítra, má kratší povídku, bez možnosti výběru o čem. A ten, kdo pošle povídku v neděli, tak ten má nárok na imagine :) Nezní to lákavě? :)

KIss you premiere tomorrow!!!!!

6. ledna 2013 v 15:20 | Jamie Williams
OMG!!!!
Už zítra bude premiéra novéího klipu One Direction-Kiss you, které jak se zdá, funguje jako pilotní song alba Take me Home! A Directioner plánují jakousi "pomstu" Belieberes, kteří jim převzali vedení v počtu shlédnutí videa za jeden den (šlo o klip Live While we're young a Beauty and a beat). A proto, pokud se řadíte mezi Directioners, zkuste překonat 10,6 miliónů shlédnutí za jeden den a nenechte se odradit tím, že číslo stoupat nebude. Na určitém počtu se totoiž zasekne a pak se to nenačítá, obnoví se to až druhý den, kvůli přetížení ;)
http://www.youtube.com/watch?v=zHhhPpjeoi0 Tady je zatím malá ochutnávka :3 Strašně se těším!!! Co vy?

Cody Simpson

4. ledna 2013 v 19:47 | Jamie Williams
Vidíte, jak je ten kluk sexy? 11. má tento pán narozeniny a proto čekejte nálož povídek s Codym :3 a já jsem mladší jen o 7 měsíců :3 Aww cute... Ono už mu bude 16? Pamatuju, jak mu bylo 13 a teprve se stával známým... Ach jo, tak to letí... :D

I LOVE HIM ♥ I'm simpsonizer and I'm proud for this.... #Simpsonizer4ever ♥

Jamie vás vítá ze záhrobí.....

3. ledna 2013 v 15:30 | Jamie Williams
Moc a moc a moc se vám omlouvám, ale jak již napovídá nadpis článku... Mám pocit, že jsem asi už umřela... vššechno mě bolí, všechno se kazí... No, to je jedno. Momentálně je spousta učení, protože máme pololetí na krku.... Na e.mailu se nám hromadí povídky a nemá je kdo pčidávat, kluci mají problémy sami se sebou, Nits je bez počítače, Jamie je v zíhrobí a Murphy sotva stíhá přidávat svoje povídky.
Mimochodem, pokud jste stále neumřeli nudou a dočetli až sem, Jamie spoluadminuje na novém blogu, který vlastní její kamarádky, s kterými paří ještě i Péťa, neboli Nian do My(láčků): http://one-direction-gb.blog.cz/ . Pokud chcete, koukněte se.
No, sice jsem vám chtěla ještě něco říct, ale už nevim co.... Pokud si vzpomenu, ozvu se.. zatím ;)

...FucQ! -.-''

23. prosince 2012 v 12:06 | Jamie Williams
Jamie hrdě hlásí, že už má rekonstrukci z velké části dodělanou. Teď už jen zbývá zbytek dodělat :D
Ale rozhodla se, že na to teď před Vánocema kašle, snad jí to odpustíte. Slibuji vám, že do konce roku bude všechno fukční a hotové :D Jak admini, tak rubriky, atd...
člověk by nevěřil kolik je s tím práce -.-'
No nic, tak krásné Vánoce, mějte se smějte se :3
Jamie Williams, Nian, Stefan, Nits and Murphy ♥

Holidays

22. prosince 2012 v 12:00 | Murphy

Užijte si volno ;-)

Návštěvnost... Ne! TYVOLE!!!!!!

17. prosince 2012 v 15:07 | Jamie Williams
Oficiálně přiznávám, že vás lidi miluju !!!!!! ♥

Navstevnost za minuly tyden (10.12. 2012 - 16.12. 2012) je:
Pondeli: 26
Utery: 36
Streda: 24
Ctvrtek: 41
Patek: 51
Sobota: 43
Nedele: 76

Celkem: 297

Blog bude mít nový kabátek :3

16. prosince 2012 v 10:59 | Jamie Williams
Náš blog bude mít brzy nový kabátek!!! <3 Těšíte se? já jo a hrozně moc, protože podle mě bude vypadat narpsto úžasně :3
Jamie Horan Williams

No name

14. prosince 2012 v 11:37 | Jamie Williams
Pokud máte nějakou otázku, či odpověď na jakoukoliv otázku, kterou jsme položili na váš blog, odpeisujte a ptejte se sen do komentářů :)

Wana be AFFS?

14. prosince 2012 v 11:36 | Jamie Williams
Pokud chcete být AFFS, napište do komentáře těchto několik jednoduchých bodů:
1. Jméno+jméno ostatnách adminů/pokud jsou/
2. Blog
3. Proč chcete být AFFS našeho blogu?
4. Jak často byste obíhali?
5. O čem je váš blog?
Přijímáme skoro všechny :)

ZARRY

8. prosince 2012 v 23:37 | Jamie Williams
Rozklikávejte článek jenom ti, co máte rádi Bromance! JE to animace a je kurva dokonalá pro mě, jakožto pro Bromance Lover♥

BTR

8. prosince 2012 v 20:44 | Jamie Williams
Ahojte lidičkové :)
Vím, že poslední dobou moc nepřidáváme, ale máme toho holt moc. I tak se ovšem pokouším zajistit vám to nejlepší a proto.... Informace pod perexem :D

Ale no tak....

4. prosince 2012 v 19:35 | Jamie Williams
Vážně nebyl můj článek k ničemu? Vážně nemáte těch několik sekund k napsání komentu? Tímto vás skoro na kolenou prosím, zkuste napsat nějaký ten koment....

Justin...

1. prosince 2012 v 21:36 | Jamie Williams
Našla jsem 4 strašně hezký ikony Justina, tak jsem si řekla, že se o ně s váma podělím :) Najdete pod perexem :)

Tak fajn....

1. prosince 2012 v 20:27 | ADMINS
Dobře lidi, docela mě to mrzí a proto jsem se rozhodla, že se vám sem vypíšu a myslím, že to bude za nás za všechny adminy. pokud máte někdo náladu číst všechny moje kecy, koukněte prosím pod perex, udělalo by mi to radost....

Povídka ENG

21. listopadu 2012 v 19:58 | Nian
co byste říkali na to kdybych se pokusil napsat povídku v AJ (chyby zaručeny) :DDDD

Co byste....

20. listopadu 2012 v 16:09 | Jamie Williams
Co byste chtěli vylepšit na tomto blogu? Svěřte se do komentářů a my se vám pokusíme vyhovět. :)
ADMINI (Jamie, Stefan, Nian)
 
 

Reklama